niedziela, 6 lutego 2011

"Jeśli chcesz żyć szczęśliwie, nie przejmuj się tym, że uważają cię za głupca".

Odkryłam właśnie znakomitego bloga CHATA MAGODA - totalnie inspirujący, znakomicie utwierdzający nas w przekonaniu, że idziemy dobrą drogą, ale jednocześnie sygnalizujący jak wiele jeszcze przed nami. Cieszy nas ta pracowita perspektywa. w której kryje się tak wiele niewiadomych i zagadek. Ucieleśnienie marzeń, krok po korku zapisany na kartach bloga to jednocześnie niezastąpiony dokument, pracochłonny dowód na to, że można i trzeba.
Nie udało mi się jeszcze przebrnąć przez całość, bo na blogu i dużo treści i maaaaasaaaaaa zdjęć, ale biją od nich /od Jagody i Maćka/ taka błogość, spokój i wiara. Miłość do przyrody, wiara w ludzi, radość istnienia. Jednak fajne jest to, że nie szczędzą również słów prawdy o tym, że nie zawsze jest łatwo i miło. Że trud wznoszenia domu daleko od cywilizacji to sztuka i praca tylko dla wytrwałych. Jednak ich pragnienie i wprowadzenie w życie swych działań daje mi siłę do pracy. Co prawda nasza droga będzie ciut inna, jednak ważne, że będzie NASZA.
A tutaj zamieszczam pierwszy raz obiekt marzeń, do którego wzdychamy, o którym rozmawiamy i do którego dzień po dniu będziemy się zbliżać.

2 komentarze:

  1. Witajcie. Fajna "rzecz". I duża. Co to za część Polski? Trzymamy kciuki za Wasze powodzenie. Pzdr.

    OdpowiedzUsuń
  2. to dolnośląskie :-), dziękujmy i pozdrawiamy

    OdpowiedzUsuń