O NAS

Wiele lat temu usiedliśmy wspólnie na kanapie i powiedzieliśmy sobie o naszych marzeniach. Było ich wiele ale jedno, to najważniejsze, było wspólne. Ustaliliśmy, że wyprowadzimy się na wieś, w góry, gdzie miejski zgiełk nie dociera, gdzie wiatr targa włosy, gdzie słońce wypisuje na twarzy piegami uśmiechy, gdzie życie toczy się zgodnie z naturą i tempem narzuconym przez kolejne pory roku. Chcieć to móc. Daliśmy sobie więc kilka lat na realizację owego planu i oto dziś siedzimy na zupełnie innej kanapie, w naszym własnym domu i radujemy się każdego dnia odmiennym życiem. Łatwo nie było ale nie żałujemy ani jednego dnia, jaki spędziliśmy na wędrówce do Naszej Polany.Jest nas dwoje:


ON - fotograf, podróżnik, rowerzysta, budowniczy, konstruktor. Człowiek o wielu talentach - złota rączka - który potrafi reanimować każdego porzuconego grata aby nadać mu nowe życie i który w każdym kawałku drewna widzi potencjał. Starą chatę z 1928 roku w dużej mierze odrestaurował samodzielnie z pomocą miejscowych ludzi. Nie trzyma się wytartych szlaków, lubi wyznaczać nowe i konsekwentnie dąży w tym do celu. Nie idzie w życiu na łatwiznę, więc pewne rozwiązania zajmują mu trochę czasu ale satysfakcja dodaje mu skrzydeł i motywuje w dążeniu do kolejnych osiągnięć. Chętnie oprowadzi Was po chałupie i opowie wiele ciekawostek z życia naszego domu.

ONA - miłośniczka górskich i rowerowych wycieczek. Zbiera i cały czas uczy się rozpoznawać zioła i stara się używać ich jak najczęściej w domowych posiłkach. Relaksuje się w kuchni, gdzie serwuje potrawy bezmięsne. Jest patrzącą optymistycznie na życie, towarzyską osobą, która jednocześnie ceni sobie chwile samotności na możliwość obcowania z dobrą książką. Stara się przenieść na grunt wiejski swoją inną pasję, jaką jest wszelako pojęta kultura. 

Są z nami jeszcze Niuniol


 Bronekoraz Volta5 komentarzy:

 1. Pozdrawiam, podobnie zrobiłem i osiedliłem się pod Pasymiem .Wybudowałem drewnianą chałupę opierając się na materiale starej 100 chałupy kupionej w Wisznicy .Opierając się na projekcje własnoręcznie zrobiłem chałupę, mieszkam i cieszę się z otaczającego mnie otoczenia Mam 18 kotów i 3 psy.
  " User43 "

  OdpowiedzUsuń
 2. My, czyli Gosia i Dario mieszkamy (usiłujemy mieszkać) w niedalekim sąsiedztwie w Powroźniku. Pozdrawiamy i do zobaczenia :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Małgoś też ładnie :-) Okoliczni tak do mnie mówią :-)

   Usuń