piątek, 20 grudnia 2013

na plusie

Bo to jest tak, że jednak aura za oknem robi atmosferę. Że jak jest na plusie to mimo iż wszystko gra i ogólnie jest pozytywnie i szyb w aucie nie trza skrobać to jednak paradoksalnie na plusie oznacza, że jest na minus. Tu się grzyby suszone moczą we wrzątku, tam amarylis rozkwita, a w powietrzu cynamon miesza z aromatem wanilii no ale co z tego skoro po wystawieniu nozdrzy za okno, zapach wiosennej ziemi dociera i miesza zmysły. Nie umiem tak. Lubię biało lubię choćby oszroniony świat przedświąteczny lubię mrozik bo wtedy wszystko się wyostrza.
Tymczasem ciasteczka na próbę były grane i jutro pewnie będzie repeta bo wyszły absolutnie takie, jakie zawsze chciałam zrobić.
Nie ma co generować kolejnych świątecznych postów, gdy wszyscy i tak zaplątani w łańcuchy i włosy anielskie. Dbajcie o siebie i bądźcie rodzinnie razem. Niech ciepła Wami nie braknie, niech zdrowie dopisuje i niech zwolni ten czas galopujący okrutnie. Niech zwolni i niech pozwoli Wam wsłuchać się w głos swój i bliskich. Wszelkiej pomyślności życzymy my - Nasza Polana - ON, Niuniol i Ja.

7 komentarzy:

 1. Dziękuję i wzajemnie :) U nas mrozik jest więc aż tak bardzo nie mieszają mi się zmysły ale śniegu jednak brak/

  OdpowiedzUsuń
 2. Wesołych Świąt, kochani!!! :-)
  Skrobania szyb rano nienawidzę równie mocno jak wątróbki z cebulką. Czyli bardzo. :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Życzę Wam radosnych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz spełnienia marzeń!

  Pozdrawiam
  Tomaszowa

  OdpowiedzUsuń
 4. tego co najlepsze, tego co zdrowie przynosi, tego co serce koi, tego co radości przysparza :)
  wesołych świąt :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Szczęśliwych Świąt, pełnych radości i miłości; pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Kochani, nie mieliśmy internetu w R., więc życzenia spóźnione, chociaż wciąż świąteczne: niech Wam się spełni w nowym roku, niech miłość i życzliwość Was nie opuszcza, spokoju, radości i ciepła w sercach!
  Ja też ubolewam nad brakiem śniegu, brakuje mi go do kompletu... no i bardzo chciałabym zobaczyć, jak wygląda zima tutaj ;) Ściskam Was najczulej.

  OdpowiedzUsuń