środa, 13 lipca 2011

rozdarta?

Ze znakiem zapytania bo nie wiem czy taka jestem czy nie, ale pewnym jest fakt, że odczuwam tęsknotę. OGROMNĄ! Odczuwam złość, że tylko po łebkach wiem co dzieje się u moich najbliższych. Sezon wakacyjny sprzyja wyjazdom i wspólnym biesiadom, w których i ja od zawsze brałam czynny udział. Niezapomniane rozmowy, śmiechy, bieganie po żarze z ogniska nad ranem, poparzone stopy, bolące mięśnie od jazdy na rowerze, smak zimnego POLSKIEGO piwa, ognisko, zdjęcia... Teraz wiem, że to wszystko ma też miejsce i raduje się me serce, że oni tam są, razem, w zmienionym czasem gronie, z nowymi twarzami, które nie zawsze znam, ale nie ma tam mnie. Chciałabym wiedzieć, widzieć, słyszeć, wąchać to wszystko. Tutaj zrozumiałe jest to, że tak samo jak ja nie zawsze /albo prawie NIGDY/ mam czas, tak samo oni w ferworze walki z wakacjami i pracą na przemian, nie zawsze mają czas. Poza tym wiem doskonale, że pewnych wydarzeń i najlepsze pióro nie opisze. Trzeba to COŚ przeżyć. Musi się owo wydarzenie odcisnąć mocno na skórze i wtedy będzie w pełni zasmakowane.
Ale nawet tęskniąc mocno za TAMTYM porzuconym przeze mnie światem, wiem że droga przez nas obrana, lda niektórych absurdalna i nieodpowiedzialna wręcz, jest jedyną dobrą i prawidłową.
Żeby tylko dało się ICH jakoś bliżej tu mieć, uściskać, popatrzeć w oczy, posłuchać...

4 komentarze:

 1. Rozumiem Cię.
  Trzymaj się!

  OdpowiedzUsuń
 2. Stach pamięta i czeka :)
  love

  OdpowiedzUsuń
 3. Tęsknota teraz będzie wpisana w Twoje życie, ale każdy dzień przybliża Cię do Twojego marzenia i kiedyś wrócisz i poczujesz smak i zapach tego wszystkiego, za czym tak bardzo tęsknisz. Ślę buziaki takie pachnące rosą o poranku, moje jolinkowo strasznie zapracowane, tak że porobiło się trochę zaległości blogowych.

  OdpowiedzUsuń
 4. Marluch!
  My tu czekamy,WCALE SIĘ TAK SUPER NIE BAWIMY. Raczej smęcimy i przetykamy to słońcem, które - rzadko. A o Tobie tak często mówimy i o Tobie myślimy, że JESTEŚ(CIE) z nami!!! A nie są to czcze słowa i już na pewno niedługo się zobaczymy!!!!
  <3

  OdpowiedzUsuń