czwartek, 4 maja 2017

WYMIENNIK

Wiele osób, które o nas wiedzą albo nas już po prostu odwiedziły, wykazują często chęć pomocy. Rodzina i znajomi pomagali nam nie raz i ich pot już na zawsze zatopiony będzie w czeluściach pod podłogą, tudzież w ziemi albo na dachu. Wspólna praca idzie zawsze sprawnie i wesoło. Po niej pojawia się niezastąpiona niczym satysfakcje z wykonania czegoś co już na długie lata będzie efektem tej konkretnej pracy tej konkretnej osoby. Zdarzało się nam, że pracownicy na co dzień tzw. biurowi zapragnęli zobaczyć wreszcie jakieś wymierne i namacalne efekty własnych działań. I to daje im praca przy Naszej Polanie. Zdarzało się, że muzyk kopał z nami fundamenty pod legary podłogowe, a członek zarządu dużej firmy rąbał z nami drzewo i w pocie czoła układał zapasy na zimę. To niezwykle cenne gesty i zawsze jest nam niezmiernie miło jeśli ktoś totalnie bezinteresownie chce i pomaga. 

My w takich sytuacjach staramy się odwdzięczyć tym, co mamy, co wytwarzamy, co zakręcamy w słoikach... Tym razem możemy się odwdzięczyć czymś jeszcze... po prostu pobytem u nas, w naszych przygotowanych już od paru miesięcy pokojach... Postanowiliśmy zaprosić trochę bardziej oficjalnie na WYMIENNIK !!!

WYMIENNIK NA NASZEJ POLANIE. 
Kochani, jeszcze nie znamy dokładnej daty ALE na przełomie maja i czerwca organizujemy u nas WYMIENNIK USŁUG - my Wam damy dach nad głową, dobrą strawę, nasze skromne towarzystwo, wszechstronne umiejętności mojego Męża, piękne okoliczności przyrody i możliwość wędrówki po beskidzkich szlakach a Wy nam swoją siłę, energię i pomoc przy pracach wykończeniowych naszego domu. W planach: nauka pracy z drewnem czyli przygotowanie desek na pokrycie dachowe, budowa tarasu i inne ciekawe drewniane (i nie tylko) sprawy. Na razie potrzebujemy 2-3 osoby. Termin do ustalenia indywidualnie. Kto chętny zapraszam do pisania na maila naszapolana@gmail.com ZAPRASZAMY SERDECZNIE!!!
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz