poniedziałek, 23 maja 2011

mało czasu

Zaniedbuję bloga bo mam mało czasu. Praca pochłania każdą chwilę. Jak znajdzie się coś wolnego to spędzamy ją na odpoczynku, chwili spaceru przy świetle księżyca lub pisaniu mailu do przyjaciół i znajomych. Pracujemy od świtu do nocy z mała przerwą w trakcie dnia, która nie wnosi nic, tylko rozwala dzień. :-(
Jest nam ciężko i przeżywamy mocno ten stan rzeczy, który wiemy na 100% MUSI pilnie ulec zmianie. Mamy już wstępny pomysł jak to zrobić. Będzie to związane raczej z przeprowadzką do Frankfurtu. Tam będziemy szukać nowych opcji i szans na inne bytowanie w tej nie do końca /przynajmniej na razie/przyjaznej nam krainie. Pracować ciężko możemy ale nie kosztem wypełnionej każdej wolnej chwili bo tak długo z pewnością nie pociągniemy. W naszej restauracji pracuje zbyt mało ludzi w stosunku do pracy, którą musimy wykonać. Jest to podejrzewam czynione z premedytacją bo chyba właściciele są mocno oszczędni.
Zarżnąć się nie damy.

2 komentarze:

  1. trzymam mocno kciuki. mam dreszcze za każdym razem jak czytam o nowych wydarzeniach. podziwiam Waszą odwagę i determinację i umiejętność walczenia o swoją przyszłość w tak fantastyczny sposób. :)
    ciągle zbieram się do długiego maila i obiecuję już niebawem :)
    buziaki tymczasem i uściski od Stacha :)

    OdpowiedzUsuń
  2. dziękujemy za wsparcie, którego nigdy dość bo nie wiadomo okaże się, że jest on niezbędny do dalszej egzystencji. Ściskamy i czekamy z niecierpliwością na obiecany elektroniczny list :-)

    OdpowiedzUsuń