piątek, 2 października 2015

spleenową porą ale może nie będzie tak źle

Koniec lata na Podlasiu. Powiało mną tam, gdzie marzenia o życiu na wiosce tak naprawdę się zaczęły. Rodzinne strony i ciepło najbliższych bardzo mnie wzmocniły. I w tym wypadku to nie jest prawda, że "z rodziną to najlepiej na zdjęciu". Relaks, śmiech, ploteczki, rozmowy... no i ta przyroda...

a u nas powstaje dużo nowego, dzieje się i tak sobie czekam na zimę i na refleksji czas i na to co ta zima mi przyniesie, co ja jej dam i jak my sobie razem poradzimy. Kiedyś rozwinę te myśli. Dziś działam obrazami...
We wrześni odwiedziła nas niezwykle wesoła ekipa 25-letnim Fiatem 125p, która przemierzała całą Polskę w 17 dni. Ich hasło "Jedziemy po wolność". Jak dobrze, że GPS omyłkowo skierował ich w nasze strony. Rozmowom nie było końca. 
Bronek znalazł swoje miejsce na ziemi. Obszczekuje krowy i kradnie nam czasem jakieś przedmioty, ale i tak go uwielbiam.Niuniol kocha piec rakietowy.


Tymczasem za oknem kończą się roboty przy budowie chatki Baby Jagi.5 komentarzy:

 1. powiało mną tam
  co ja jej dam
  - ładne takie. Wciąż ta energia wiatru.
  Bronek postronek, a Niuniol naprawdę z mniłością do tego pieca.

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczne zdjęcia. Nałykałam się jesieni do syta, dzięki :D. Kocham jesienny spleen!
  Uściski

  OdpowiedzUsuń
 3. Dla kogo Chatka Baby Jagi?
  No pięknie, nostalgicznie, magicznie... ładną mamy jesień tego roku.
  Ściskam czule ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jaka ładna kamienna posadzka, też lepimy kamienie, gdzie tylko się da ... u wejścia do piwniczki, kamienne schodki do niej, ścieżka ... potem pomiędzy wrośnie trawa, i będą tam, jak od zawsze; chatka Baby Jagi? już wyobrażam ją sobie, obwieszoną pękami suszonych ziół; pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń