czwartek, 2 kwietnia 2015

żagiel

Sukienki cebulowe od dawna zbierałam, wczoraj gotowałam, parę godzin moczyłam, a dziś skrobałam i przyznaję, że nie jest to łatwe, ręka boli no i chyba talentu w tym temacie brak. Ale z serca czynione. Naprawdę.
Potem urządziłam sobie na balkonie studio fotograficzne bo słonko zachodzące dało miłe światło. No i zanim się dobrze wczułam w pracę to zawiał wiatr z kartki zrobił żagiel i ... takie jaja.
Wesołych Świąt kochani. Oby Wam porządki i gotowanie nie przysłoniły tej zadumy jaka towarzyszy świętom wielkanocnym. Niech będzie czas na spacer, na rozmowę, na zwyczajne bycie razem albo z samym sobą. Relaksu i odpoczynku od codzienności.

życzą Naszopolanowscy + Niuniol

8 komentarzy:

 1. Zdrowych i spokojnych :)
  Jajo fajne, odsercowe :)
  Ja jutro działam.
  Pozdrowienia i uściski!

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkiego dobrego!
  Jajo wspaniałe!

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdrowych i spokojnych Świat Wielkiejnocy!! Buziaki Basia

  OdpowiedzUsuń
 4. Alleluja ! Niech Ci się spełnia i Wam.
  No nie mów, jajo superowe :)

  OdpowiedzUsuń
 5. O, jajo super, marmurkowe; u nas w domu tylko takie pisanki się robiło, skrobane i ja też w łupinach cebuli robię, dodaję też z czerwonej, wtedy są ciemnobordowe; wesołych świąt, Kochani, następne już u siebie:-) pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Samo życie... i takie symboliczne, że złapiecie wiatr w żagle ;-)
  Dobrych Świąt, kochani, i też chciałam napisać, że następne na swoim!

  OdpowiedzUsuń
 7. Mamy już święta więc radosnych i pogodnych życzę.Szaleństwo pogodowe bardzo nam dokuczyło pozbawiając nas energii przez cztery dni i w piątek kiedy zabłysło światełko nadzieja wstąpiła że jeszcze zdążymy.W blasku świec wnuki też malowały i skrobały jajeczka a za oknem śnieżyce lub deszcz i wiatr hulający po bukowym lesie.Śniadanie Wielkanocne będzie trochę opóżnione ale serca pełne są radości.Pozdrawiam bardzo cieplutko i dużo słoneczka życzę.

  OdpowiedzUsuń
 8. Dmucham w Wasz żagiel! :-) Ja w tym roku bez jajek kompletnie, ale za to fajnie się oderwać od schematu raz na czas jakiś.

  OdpowiedzUsuń